Vertelplaten
Nederlands

De eerste schooldag van Milan

Kathleen Amant (auteur)

De eerste schooldag van Milan

Doelgroep:
Vanaf 0-2 jaar
Voorlezen aan een groep kinderen wordt nog leuker met deze vertelplaten. Terwijl de kinderen naar de grote prenten kijken, leest de voorlezer de tekst handig af aan de achterkant van de plaat. De platen hebben een standaardformaat. Ze passen in elk kamishibaitheatertje of kunnen gewoon vastgehouden worden door de verteller.


Titel
De eerste schooldag van Milan
Auteur
Kathleen Amant
Taal
Nederlands
Editie
1
Uitgever
Hasselt: Clavis, 2010
13 vertelplaten
Aantekening
Vertelplaten voor kamishibai
ISBN
9789044814538

Andere formaten:

Over Kathleen Amant

Kathleen Amant (Aalst, 1969) is auteur en illustrator van prentenboeken voor peuters en kleuters. Kathleen studeerde Toegepaste Kunsten, en ging daarna aan de slag als vormgever bij Het Nieuwsblad. Na de geboorte van haar zoon werd ze zelfstandig graficus en illustrator.

Bibliografie

In 2000 begon een samenwerking met Kind en Gezin. Deze samenwerking duurde tien jaar. Vele Vlaamse gezinnen leerden zo de tekenstijl van Amant kennen.

In 2004 debuteerde ze met twee peuterboeken over het ondernemende en ondeugende meisje Anna (Clavis Uitgeverij). Ondertussen zijn er in de Anna-reeks een dertigtal boekjes verschenen, allemaal in de leefwereld van de kleuter: 'Anna op de boerderij', 'Anna en de zomer', 'Anna en haar lieve papa', 'Op je potje, Konijn', 'Anna gooit haar tutjes weg', 'Anna ruimt op', etc. De reeks werd ook in Denemarken, Frankrijk, Canada, Zwitserland, Zuid-Korea, Italië, Spanje, Amerika, China en Australi…Lees verder op Wikipedia